Deneyimlerimiz

Kardelen Yazılım 2001 yılında kurulan bir teknoloji şirketidir. Esas faaliyet konusunu Sağlık Bilgi Sistemleri oluşturur.Kardelen Yazılım Türkiye’nin en önemli Sağlık Bilgi Sistemleri üreticilerinden bir tanesidir.

20+ Yıllık Deneyim

İl sayısı

81

Hekim Sayısı

2000+

Kardelen Yazılım

Kardelen Yazılım, başta sağlık sektörü olmak üzere birçok sektöre çözüm sağlayan bir yazılım şirketidir. Kardelen Yazılım, Türkiye'nin en büyük ve en önemli Sağlık Bilgi Sistemleri üreticilerinden biridir.

Ödüllerimiz

2012 yılında Deloitte Technology tarafından düzenlenen Fast50 Turkey Programında yer alan Kardelen Yazılım, 2011 ve 2012 yıllarında da Bilişim 500 sıralamasında kendisine yer bulmuştur.

Misyonumuz

Sağlık Bilişiminin gelişimine genç beyin gücüyle, üretken, yenilikçi, kişi ve kurumların kalite beklentilerine üst düzeyde cevap verebilen ürün ve hizmetlerle katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Sağlık Bilişiminin öncüsü olmak” tır. Bu vizyon doğrultusunda teknolojik gelişmeler ve müşteri gereksinmelerinin ışığında geliştirilen Sağlık Bilgi Yönetim Sistemleri ve Sağlık sisteminin ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen derin bir bilgi birikiminin ürünüdür.

Mobil Cihazlar için KarAHBS Asistan

KarAHBS Asistan ile Karar Destek Sisteminin takibini sağlıyabilir.Özellikli izlem gönderimi yapabilirsiniz.Android tabanlı Tablet veya Telefondan,iPhone, iPad ve iPod touch Cihazlarda kullanabilirsiniz.