Kardelen Yazılım

Kardelen Yazılım 2001 yılında kurulan bir teknoloji şirketidir. Esas faaliyet konusunu Sağlık Bilgi Sistemleri oluşturur.Kardelen Yazılım Türkiye’nin en önemli Sağlık Bilgi Sistemleri üreticilerinden bir tanesidir. Kardelen Yazılım sağlık sistemi içerisinde yer alan tüm sağlık hizmeti sunucularının iş akış süreçlerine uygun olarak geliştirilmiş ürünleri ile sağlık sektörünün tercih ettiği bir firmadır.

2012 yılında Deloitte Technology tarafından düzenlenen Fast50 Turkey Programında yer alan Kardelen Yazılım, 2011 ve 2012 yıllarında da Bilişim 500 sıralamasında kendisine yer bulmuştur. Sağlık bilgi sistemleri üretmenin yanı sıra her biri ayrı iş akış kurallarıyla belirlenen, alan bilgisi ve farklı mevzuatlarla donatılan farklı iş süreçlerini tasarlayan Kardelen Yazılım bu bilgi birikimiyle sağlık tesislerine teknolojik çözümleri uzmanlığıyla birleştirerek sunmaktadır. Kardelen Yazılım bugün 150’den fazla kamu ve özel sağlık tesisine KarMed markalı çözümlerini ulaştırmaktadır.

Kardelen Aile Hekimliği Bilgi Sistemi

Başarılarla Dolu 20 Yıl

2012 yılında Deloitte Technology tarafından düzenlenen Fast50 Turkey Programında yer alan Kardelen Yazılım, 2011 ve 2012 yıllarında da Bilişim 500 sıralamasında kendisine yer bulmuştur. Sağlık bilgi sistemleri üretmenin yanı sıra her biri ayrı iş akış kurallarıyla belirlenen, alan bilgisi ve farklı mevzuatlarla donatılan farklı iş süreçlerini tasarlayan Kardelen Yazılım bu bilgi birikimiyle sağlık tesislerine teknolojik çözümleri uzmanlığıyla birleştirerek sunmaktadır.

Misyonumuz

Etik değerler ışığında, sağlık çalışanı,hasta ve hasta yakanları ile olan empatimizi hiç kaybetmeden insan sağlığını koruyan ve geliştiren sağlık hizmetlerinin kalitesini artıracak etkili, güvenli ve kesintisiz sağlık bilişimi çözümleri sunmak.

Vizyonumuz

Sürekli inavasyon üreterek, uluslararası düzeyde sağlık bilişim platformu olacağız. Sağlık Bilişiminin öncüsü olmak” tır. Bu vizyon doğrultusunda teknolojik gelişmeler ve müşteri gereksinmelerinin ışığında geliştirilen Sağlık Bilgi Yönetim Sistemleri ve Sağlık sisteminin ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen derin bir bilgi birikiminin ürünüdür.

Kardelen Yazılım olarak

Sağlık hizmeti sunan kuruluşlar için sağlık bilişimi çözümleri geliştirmektedir. %25 pazar payı ile kamu hastane bilgi yönetim sistemi pazarının lideridir. 300’ün üzerinde sağlık kuruluşu Karmed Sağlık Bilgi Yönetim Sistemleri tercih ediliyor.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin