Hakkımızda

Kardelen Yazılım 2001 yılında kurulan bir teknoloji şirketidir. Esas faaliyet konusunu Sağlık Bilgi Sistemleri oluşturur.Kardelen Yazılım Türkiye’nin en önemli Sağlık Bilgi Sistemleri üreticilerinden bir tanesidir. Kardelen Yazılım sağlık sistemi içerisinde yer alan tüm sağlık hizmeti sunucularının iş akış süreçlerine uygun olarak geliştirilmiş ürünleri ile sağlık sektörünün tercih ettiği bir firmadır.

2012 yılında Deloitte Technology tarafından düzenlenen Fast50 Turkey Programında yer alan Kardelen Yazılım, 2011 ve 2012 yıllarında da Bilişim 500 sıralamasında kendisine yer bulmuştur. Sağlık bilgi sistemleri üretmenin yanı sıra her biri ayrı iş akış kurallarıyla belirlenen, alan bilgisi ve farklı mevzuatlarla donatılan farklı iş süreçlerini tasarlayan Kardelen Yazılım bu bilgi birikimiyle sağlık tesislerine teknolojik çözümleri uzmanlığıyla birleştirerek sunmaktadır. Kardelen Yazılım bugün 150’den fazla kamu ve özel sağlık tesisine KarMed markalı çözümlerini ulaştırmaktadır.

20+ Yıllık Tecrübe


Kardelen Yazılım

Kardelen Yazılım, başta sağlık sektörü olmak üzere birçok sektöre çözüm sağlayan bir yazılım şirketidir. Kardelen Yazılım, Türkiye'nin en büyük ve en önemli Sağlık Bilgi Sistemleri üreticilerinden biridir.

Ödüllerimiz

2012 yılında Deloitte Technology tarafından düzenlenen Fast50 Turkey Programında yer alan Kardelen Yazılım, 2011 ve 2012 yıllarında da Bilişim 500 sıralamasında kendisine yer bulmuştur.

Misyonumuz

Sağlık Bilişiminin gelişimine genç beyin gücüyle, üretken, yenilikçi, kişi ve kurumların kalite beklentilerine üst düzeyde cevap verebilen ürün ve hizmetlerle katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Sağlık Bilişiminin öncüsü olmak” tır. Bu vizyon doğrultusunda teknolojik gelişmeler ve müşteri gereksinmelerinin ışığında geliştirilen Sağlık Bilgi Yönetim Sistemleri ve Sağlık sisteminin ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen derin bir bilgi birikiminin ürünüdür.